قوانین و مقررات بازاریابی

با سلام و احترام خدمت همکاران گرامی

از اینکه جهت بازاریابی آنلاین و همکاری در فروش محصولات ما , به جمع همکاران خود پیوستید بسیار خوشحالیم و به شما خوشآمد می گوییم .

در اینجا قوانین و مقررات بازاریابی را برای همکاران عزیز ارائه نموده ایم که برای ما مهم است که شما عزیزان دقت نموده و طبق این قوانین بتوانیم همکاری صمیمانه خود را با شما آغاز کنیم .

هدف ما از این امکان , صرفا برای فروش بیشتر و کمک رسانی به افرادی است که تمایل دارند در بستر وب یا فضای مجازی کسب درآمد کنند

1- نیاز هست که در سایت ما ثبت نام کنید

2- مدارک خود را برای ما ارسال یا در سایت آپلود کنید

* تصویری از کارت ملی به صورت پشت و رو
* شماره حساب + شماره کارت بانکی  ( باید متعلق به فردی باشد که در این سایت میخواهد فعالیت کند و این بدلیل جلوگیری از پولشویی  مورد نیاز است )
* آدرس دقیق محل سکونت یا محل کار

3- بازاریابی محصولات ما به صورت آنلاین و توسط لینک اختصاصی شما که در پنل کاربری شما در اختیارتان قرار میگیرد انجام خواهد شد.

4- بازاریابان در دو سطح پایه و اصلی تقسیم می شوند و هر سطح به صورت مشخص سهمی در فروش و به نسبت سودی دریافت خواهد کرد

  • بازاریاب سطح پایه ( به صورت آزمایشی شروع به کار میکند و در صورتیکه فروش خود را به میزانی که در پنل کاربری به اونمایش داده شده برساند به سطح بازاریاب اصلی ارتقاء پیدا خواهد کرد که به طبع از میزان سود بیشتری بهره خواهد برد.)
  • بازاریاب سطح اصلی ( به بازاریابی گفته می شود که سطح پایه یا آزمایشی را گذرانده و میزان فروش خود را بالا برده و حالاطبق تعریفی که در پنل کاربری آن شده از سهم بیشتری نسبت به بازاریاب سطح پایه خواهد برد . )

5- بازاریابی به چند صورت اتفاق می افتد

* بازاریابی به صورت بنری
*بازاریابی به صورت لینکی
*بازاریابی به صورت ارجاع افراد دیگر